הוסף למועדפים   יום שבת, 13 באוגוסט 2022

דומייניק - מאגר דומיינים למכירה, המאפשר לבעלי דומיינים לפרסם דומיין למכירה, לנקוב מחיר מבוקש עבורו או לקבל הצעות מחיר מגולשים באתר.

כדאי לדעת! הכל על רישום דומיין חדש

דומיינים זולים, אחסנה ובניית אתרים

לאחרונה בעקבות המשבר הכלכלי הרבה מאד אנשים מוכרים את הדומיינים שלהם, יש המון מציאות בזירות המסחר השונות או באתרים השונים.

אנו עדים לכך שנמכרים דומיינים לכל המרבה במחיר מחד ומאידך יש דומיינים זולים במחירי אפס.כמובן שהביקוש וההיצע הם חלק מתהליך רדיקלי זה שמנהלים חברות על דפי האינטרנט וזה וטוב לכולם.

ברכישה או בהשכרת דומיין יש להבחין לא רק במחיר אלא גם בחבילות הנכללות במחיר רכישת הדומיין.לאחרונה נתקלתי בחברה בשם www.gourdaddy.com שמביאה לדעתי סל מחירים נרחב והוגן מאוד למספר

רב של מוצרים אינטרנטיים נרחבים  וזו ביחס לחברות רבות שנבחרו על ידי לדגם מייצג.

1. גור.דאדי.קום– גור-דאדי היא חברת רישום הדומיינים הגדולה בעולם, יש לה זירת מסחר של דומיינים

שפג תוקפם, אתם יכולים למצוא שם דומיינים החל מ- 5 דולר ומעלה כולל דמי רישום דומיין (7.49 לשנה).

2. בידו.קום – זירת מסחר מאד אטרקטיבית, הזירה עובדת בכל יום חוץ מסופי שבוע (זה כולל גם את יום ראשון), כל מכירה מתחילה מ- 28 דולר

 

מחירי הדומיינים צונחים לעיתים קרובות וזאת בשל העובדה שזמינותם רבה וכמות שמות הדומיין היא בלתי נדלית יש מצב שהחברות זורקות את שם הדומיין ובוחרות שם חדש , לעיתים מחירו של הדומיין מרקיע שחקים אך יש לעיתים הזדמנויות פז.

וקצת על מה זה דומיין

שם מתחם ( Domain name ) הוא בסיס של כל אתר אינטרנט. כל אתר אינטרנט באשר הוא צריך כתובת אינטרנטית.

אמנם ניתן להציג אתרים תחת שמות דומיינים של אחרים -אבל מבחינת המראה הפרסטיז' והפרקטיקה אין כמו דומיין עצמאי לכל מדינה יש גורם ראשי אחד שהוסמך על ידי הארגון העולמי ICANN. גוף זה הוא האחראי על רישום השמות במדינה וייתכנו רשמי משנה הרושמים תחתיו את שמות המתחם.

מה שקורה במדינתנו כל אחד עושה מה בא לו ולכן המחירים בשמיים ללא כל הצדקה הגיע הזמן שנלמד משהו מאחינו שם מעבר לים וניתן צאנס לכוללללללללללם , זה מגיע לנו אני חושב

יש להפסיק עם המונופוליזציה - כנראה שלנו זה לא מתאים


מקור המאמר

מוכרים דומיין? הוסיפו דומיין למאגר דומיינים
למכירה של האתר דומייניק.
השירות ניתן חינם.
איך קונים דומיין חדש ואיזה שם כדאי לבחור?
על רישום דומיין
אינדקס חברות לרישום דומיין ישראלי / בינלאומי
רישום דומיין