הוסף למועדפים   יום שבת, 13 באוגוסט 2022

דומייניק - מאגר דומיינים למכירה, המאפשר לבעלי דומיינים לפרסם דומיין למכירה, לנקוב מחיר מבוקש עבורו או לקבל הצעות מחיר מגולשים באתר.

כדאי לדעת! הכל על רישום דומיין חדש

איך תוכלו להשיג דומיין חינם

חיפשתם דומיין חינם? הגעתם למקום הנכון. אכן  יש דבר כזה שנקרא דומיין בחינם אבל  קודם כל כדאי לברר עם עצמכם אם אתם  מעדיפים דומיין בחינם או מוכנים לשים מעט כסף ולקבל את היתרונות של דומיין בתשלום.

רבים בעסקי האינטרנט יודעים  כי מחיר דומיינים בארץ גבוה - עסקים קטנים שרק מתחילים את דרכם מנסים לחסוך כסף בכל דרך אפשרית החל מאכסון אתרים וכלה בעיצוב ובבנייה עצמה אשר עולים לא מעט כסף.רכישת דומיין בתשלום שנתי הינה הוצאה אשר גם אם לא גדולה ממש - צריכה להלקח בחשבון במכלול הדברים.

אז כמו שציינתי ישנם כמה אפשרויות והראשון הוא כאמור - דומיין חינם. במידה ואתם מעוניינים בשם דומיין של ממש שנראה ומרגיש כמו שם דומיין תוכלו לקבל כזה באתר freedomain.co.nr.

באתר זה תוכלו לקבל כתובת חינם אין כסף עם סיומת co.nr - כל מה שתתבקשו בתמורה לזה הוא מתן מקום באתר (לאו דווקא בדף הבית) להוספת באנר קטן - זהו אינו שטח פרסומי ואינו מפריע למראה הכללי של האתר.

יש קצת כסף? רוצים דבר טוב יותר? תוכלו לקנות שם דומיין בנלאומי מסוג com או בעלות של 10$ בערך בחו"ל. - זהו המחיר הסטנדרטי. מוכנים להתפשר על דומיין בסיומת info? יתכן וכל הסיפור לא יעלה יותר מ-2$ לשנה.. בעוד שבארץ מחיר דומיינים בינלאומיים עולים יותר מ- 100 שקלים בדר"כ, המחירים בחו"ל הם די תחרותיים...

אגב - לשמות דומיין בינלאומיים קיים יתרון מעניין ויחסית חדש (שנים אחרונות)  באותם עלויות תוכל לקנות את שם הדומיין שלך בשפת אבינו ואמנו היא העברית. מסיבות לא ברורות בישראל יקחו מכם על התענוג הזה לא מעט כסף אולם בחול מדובר בעלות זניחה של 40 שקלים בערך.

היתרונות הם ברורים : בעזרת השימוש בשם דומיין בשפה העברית תוכלו  להבליט בקלות את השרות או המוצר הייחודי שלכם - זאת בשל העובדה שהוא בעצם שם הדומיין. (לדוגמא קנייתדומיין.com).

תתפלאו לדעת שמנועי החיפוש ובראשם גוגל נותנים לא מעט חשיבות למילת מפתח בשם הדומיין שלכם. בייחוד אם מדובר בביטוי לא ישנם חיפושים רבים אולם התחרות אינה מטורפת. עם קצת מוטיבציה והשקעה בהחלפות קישורים הדדיות אם אתרים בתחומים קשורים תוכלו למצוא את עצמכם בדף הראשון של המנוע עבור הביטוי שלכם..

לגבי האתרים בחו"ל שמוכרים דומיינים בעברית נביא לכם טיפ קטן. קוראים לזה IDN או International Domain Name - חפשו את זה אצל החברות הגדולות בחול - ברוב המקרים תוכלו לחפש את הדומיין בכל שפה - פשוט בחרו עברית.

הבטחנו לכם  דומיין חינם? אז זה כמעט חינם. שווה לכם לבחון את היתרון ולנצל את פערי המחירים והיתרון הברור של שפה עברית בדומיין בינלאומי.

ואם עדיים אתם מחפשים דומיין חינם תמצאו שקל למדי להרשם באתר שציינו ולחפש את  שם הדומיין שלכם באנגלית בסיומת  co.nr כמובן.  רוצים דומיין באנגלית או בעברית במחיר טוב? תוכלו לקנות אחד כזה באתר  godaddy.com.

 
מקור המאמר

מוכרים דומיין? הוסיפו דומיין למאגר דומיינים
למכירה של האתר דומייניק.
השירות ניתן חינם.
איך קונים דומיין חדש ואיזה שם כדאי לבחור?
על רישום דומיין
אינדקס חברות לרישום דומיין ישראלי / בינלאומי
רישום דומיין