הוסף למועדפים   יום שבת, 13 באוגוסט 2022

דומייניק - מאגר דומיינים למכירה, המאפשר לבעלי דומיינים לפרסם דומיין למכירה, לנקוב מחיר מבוקש עבורו או לקבל הצעות מחיר מגולשים באתר.

כדאי לדעת! הכל על רישום דומיין חדש

אחסון דומיין - כך בוחרים

ההתלבטות הגדולה ביותר, אליה נחשף כל בעל אתר אשר רוצה להעלות את האתר שלו לרשת, היא בנוגע לחברות האחסון -  איזו חברת אחסון דומיין עליו לבחור?
האם עליו לבחור חברת אחסון דומיין אשר נמצאת בחו"ל, ומציעה חבילות אחסון במחירים אטרקטיביים, אבל לוקה בחסר בתחום התמיכה הטכנית? או שאולי כדאי להשקיע בחברת אחסון איכותית בעלת מענה אנושי 24 שעות ביממה, אבל גובה סכומים גבוהים נוספים מהכיס שלנו, בתמורה לכך?
השאלות רבות, ההתלבטות קשה, והפתרון – אינו חד משמעי.

חשבו על העתיד:
שרתים נופלים. אפילו בחברות הכי מקצועיות, תמיד יכול לקרות מצב שבו השרת נפל.
מומלץ לברר מראש כמה שעות ביממה מנוטרת חוות השרתים, מה עושים במקרה של נפילת שרת, האם יש גיבוי במקרה של נפילת מתח, וכד`.
כמו כן, כדאי לבדוק למי מתקשרים במקרה והאתר הספציפי שלנו נפל, האם יש מענה אנושי או מענה אוטומטי מעצבן, וכמה שעות ביום יש מישהו בתמיכה.
כולנו היינו מעדיפים להמנע מהמצב שבו האתר שלנו נפל באמצע הלילה, וצריך לחכות לבוקר עד שמישהו יענה לטלפון.

בתור בעלי האתר, אנו נדע טוב מאוד מהי כמות הגולשים הממוצעת לה אנו מצפים באתר שלנו, מהי המטרה שלשמה האתר הוקם, מיהו קהל היעד האמור לגלוש באתר, ועוד...
פרטים אלה חשובים לנו להתחלה, כאשר עלינו להחליט מהו סוג החבילה שאנחנו מחפשים.
חבילת אחסון דומיין מינימלית מתאימה בעיקר לאתרי תדמית לבתי עסק, בהם אמורים להופיע פרטים אודות בית העסק, מספר תמונות, וזהו.
אתרים כאלה בדרך כלל גם לא מצפים לכמות גולשים גבוהה, בניגוד לאתרי קניות, או אתרי פורטלים דוגמת נענע, וואלה וynet, שכמות הגולשים בהם היא גבוהה ביותר.
כעת, לאחר שהחלטנו מה אנחנו רוצים, צריך לבחור מאיפה לקבל את זה.

המלצה שלנו, בחרו חברת אחסון דומיין שתתן מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה. אם הדבר לא אפשרי, לפחות וודאו כי יש לחברה מספר טלפון לשעות חירום. כך תדעו שיש מי שדואג לאתר שלכם, בכל זמן ובכל מצב.
לסיכום, לא סתם בעלי אתרים רבים מעדיפים לרכוש חבילות אחסון דומיין בחברות אחסון גדולות ומוכרות, הפועלות בארץ, מאשר חבילות אחסון דומיין זולות, המנוהלות ע"י אדם פרטי (לא רשום בתור חברה ע"פ חוק בדרך כלל), או חבילות אחסון דומיין בחו"ל, למרות ההבדל המשמעותי במחיר.
הם מאמינים כי השקט הנפשי שלהם חשוב יותר מאשר המחיר, והם מעדיפים חברה אשר הם יודעים לבטח כי היא תעמוד בכל הקריטריונים שצוינו קודם, זאת על סמך השוואות והמלצות שהם קיבלו מלקוחות החברה.
לדעתי, הם צודקים.

בדקו את התצוגה:
הדרך שבה חברת אחסון דומיין מציגה את עצמה, מראה רבות על דרך ההתנהלות שלה.
קודם כל, בדקו את האתר של חברת האחסון. אתר איכותי ומתקדם מראה כי החברה מקצועית, ויודעת להשתמש בטכנולוגיה האחרונה בתחום האינטרנט, ולא מפגרת מאחורי כולם. 
כמו כן, קחו בחשבון שיש מספר חברות אחסון דומיין, שסומנו ע"י גוגל כחברות אשר מעניקות אחסון דומיין לאתרי ספאם. מבחינת הקידום בגוגל, הדבר יכול לעבוד לרעתו של האתר שלכם.
אם קידום האתר במנועי חיפוש חשוב לכם – בדקו אילו אתרים נוספים יושבים על אותו שרת אחסון דומיין, וודאו כי אלו אתרים איכותיים ואמינים, שאין סיכוי שמנועי החיפוש יסמנו אותם.


מקור המאמר

מוכרים דומיין? הוסיפו דומיין למאגר דומיינים
למכירה של האתר דומייניק.
השירות ניתן חינם.
איך קונים דומיין חדש ואיזה שם כדאי לבחור?
על רישום דומיין
אינדקס חברות לרישום דומיין ישראלי / בינלאומי
רישום דומיין