הוסף למועדפים   יום שלישי, 24 במאי 2022

דומייניק - מאגר דומיינים למכירה, המאפשר לבעלי דומיינים לפרסם דומיין למכירה, לנקוב מחיר מבוקש עבורו או לקבל הצעות מחיר מגולשים באתר.

כדאי לדעת! הכל על רישום דומיין חדש

איך כתובת אינטרנט נכונה יכולה לקדם אותך?

ראשית חשוב לי לציין כי אנו לא עוסקים בקידום אתרים כפי שרוב הציבור מכיר, אנו משרד פרסום המתמחה באינטרנט וכך אנו מקדמים אתרים - מכלול פתרונות וקריאייטיב המותאם ליעדים ומשימות, בפרסום אין שום דבר טכני והתעסקות בשורות קוד אלא מיקוד בקונספט פרסומי ושיווקי, מיתוג נכון ברשת, יחסי ציבור ועוד.

כשאנו מעלים אתר לאוויר עלינו להתייחס לאתר בדיוק כמו למשרד חדש שאנו מקימים, לא עושים אתרים בשביל הרושם אלי כדי לשווק ולמכור, בשורה התחתונה לפתוח ערוץ קשר אל העסק שלנו הזמין לכולם 24 שעות ביממה. כתובת האינטרנט או בשמה הלועזי - דומיין, היא למעשה סימן ההיכר שלנו ברשת ואולי אפילו הרבה לפני המחשבה על האתר יש לאמץ את כל התאים האפורים כדי למצוא שם נכון ויעיל, במסגרת עבודתי והכשרתי כקופירייטר אני יכול להעיד כי לא מדובר במשימה קלה, אבל כאשר הוגים שם טוב שעובד עבור העסק -אין שמחה גדולה מזאת.

לרוב ההעדפה תהיה לרשום דומיין תחת שם העסק לרוב עושים שימוש בשם העסק בעברית לדוגמה: danimizugavirbaam אולי הכתובת הזאת נכונה מבחינת שם העסק אבל גרועה מאוד מבחינת ההשפעה של הדומיין את מיתוג וקידומו של האתר.

הטיפ הראשון שכדאי להפוך לכלל - כתובת שאי אפשר להעביר אותה בשיחה טלפון היא לא טובה, לצד המילולי יש חשיבות מאוד גדולה קחו למשל את מותגי האינטרנט הגדולים ביותר: GOOGLE, EBAY ,AMAZON ,PAYPAL ,YOUTUBE כולם חזקים מאוד מבחינת הגייה ומסייעים למותג להיות קליט, היו בטוחים כי כשחשבו על השם חשבו על הכתובת וזה עובד.

הטיפ השני הוא נסו לשלב מילה הקשורה להגדרה העיסקית שלכם לצד השם ואולי במקומו - זה עובד!
כדאי לשלב ולהפריד בעזרת הסימן "-" בין המילים לדוגמה אם ניקח את ידידנו הדימיוני מתחום המיזוג, כתובת שבהחלט יכולה לספק את הסחורה היא dani-aircontion למה? כי היא עדיין משמרת את שם בעל העסק אף מצרפת אליו את תחום העיסוק ופה אנו גם מסייעים למנועי החיפוש השונים על ידי יצירת רלוונטיות בין שם העסק לבין תחום עיסוקו וזוהי מילת המפתח בקידום המודרני.

טיפ שלישי הוא לנסות למצוא כתובת שהיא בדיוק הגדרת העיסוק אולי אפילו "לוותר" על שם העסק ולתפוס את הדומיין שמבטא בדיוק מה אנו עושים ובמקרה של ידידנו ככל שיתמקד במה הוא עושה ויתפוס דומיין מתאים הוא יכול לסייע בהחלט למנועי חיפוש למצוא אותו - במקרה שלו המילה מיזוג אוויר או דברים מקבילים באנגלית שישמשו אותו כדומיין הם התחלה נפלאה לקידום מצויין ובחינם.

לגבי סיומות של כתובות - אין חשיבות לסיומת למי שמתלבט בין דומיין מקומי לדומיין בין לאומי מה שכן צריך לחשוב עליו טוב זה שם מנצח שיעזור לעסק שלכם להתמתג כראוי ולהתקדם במיקום שלו במנועי החיפוש השונים ברשת.


מקור המאמר

מוכרים דומיין? הוסיפו דומיין למאגר דומיינים
למכירה של האתר דומייניק.
השירות ניתן חינם.
איך קונים דומיין חדש ואיזה שם כדאי לבחור?
על רישום דומיין
אינדקס חברות לרישום דומיין ישראלי / בינלאומי
רישום דומיין