הוסף למועדפים   יום שבת, 13 באוגוסט 2022

דומייניק - מאגר דומיינים למכירה, המאפשר לבעלי דומיינים לפרסם דומיין למכירה, לנקוב מחיר מבוקש עבורו או לקבל הצעות מחיר מגולשים באתר.

כדאי לדעת! הכל על רישום דומיין חדש

איך להרוויח כסף עם Domain טוב ברשת תכוניות שותפים ?

אולי זה יישמע לך מוזר אבל בהחלט אפשר להרוויח כסף מדומיין טוב. והשאלה כמובן היא איך?זה מאוד ברור. אם יש לך אתר שמעביר תנועה מאוד ממוקדת אתה תמיד יכול לייצר כסף!

כפי שאתה יודע יש הרבה דרכים להרוויח כסף באינטרנט, אבל אין ספק כי דומיין טוב מכניס כסף טוב. ולא..., הכוונה שלי בכך היא לא שתתחיל לרכוש כל דומיין שבה ליד ותקווה שאחד מהם בעתיד יהפוך לנכס כמו SEX.com  עם משקיע של 15 מיליון $. הכוונה שלי הרבה יותר פשוטה ופרקטית, והיא שתחפש דומיין חדש או כזה שפג זמנו אשר יש לו ביקוש במילות המפתח במנועי חיפוש.

רכישת דומיין חדש

אחת הדרכים הטובות בכדי לדעת איזה דומיין כדאי לרכוש הוא להיעזר בGoogle trends , כך תוכל לחפש שירותים ותחביבים שיש בהם חיפושים רבים. אם מצאת דומיין כזה שיש לו הרבה חיפושים. זה הזמן לבנות לו אתר. לא חובה שהאתר יהיה מתקדם במיוחד. מספיק להשתמש במערכת ניהול תוכן יצור דפים פשוטים של HTML.  בהחלט כדאי ליצור לפחות כ 10 עמודי תוכן או יותר בכדי שתקבל מיקום מהיר וטוב במנוע החיפוש של גוגל. כמו שאין לשכוח שככול שעובר הזמן חשוב לשמור על עדכון האתר בכדי לא לאבד מיקום. אם יש לך יכולת לדאוג שאתרים אחרים ישימו תוכן עם קישור לאתר שלך, אין ספק שגם זה יתרום להגדלת הדירוג שלך במנוע החיפוש.

עכשיו אחרי שיש לך דומיין טוב עם אתר בסיסי שמקודם במילת מפתח שבה יש חיפושים רבים, זה הזמן להירשם לרשת תוכניות שותפים שפועלת בנישה שבחרת ולהתחיל להוסיף פרסומות לאתר שלך.

יש להדגיש כי בשיטה זו מאוד חשוב שהתחום, התוכן, האתר והפרסומות שבו יהיה בתחום נישה ממוקדת. שאם לא כן אתה יכול להיפרד מההצלחה לשלום.

רכישת דומיין פג תוקף

בכדי לקנות דומיין שפג תוקפו אתה צריך להירשם לאתרים שלהם יש היכולות לתת לך "לחטוף" את הדומין כאשר הוא מתפנה. זה אולי רשימת המתנה שלא תמיד תהיה ראשון להצליח בה, אבל אין ספק שאם תצליח לרכוש דומיין טוב שפג תוקפו אתה תהיה בעמדה הרבה יותר טובה מאשר עם דומיין חדש. וזאת משום שמנועי החיפוש כבר אינדקסו את הדומיין ולכן בזכות כך אתה תגיע מהר יותר ורחוק יותר. כמובן שגם במקרה הזה צריך חזור על התהליך של בניית אתר בסיסי עם כמה דפים ולהירשם לרשת תוכניות שותפים בשביל להוריד פרסומות הרלוונטיות לאתר.


מקור המאמר

מוכרים דומיין? הוסיפו דומיין למאגר דומיינים
למכירה של האתר דומייניק.
השירות ניתן חינם.
איך קונים דומיין חדש ואיזה שם כדאי לבחור?
על רישום דומיין
אינדקס חברות לרישום דומיין ישראלי / בינלאומי
רישום דומיין